Канальні Спліт-Системи кондиціонування від компанії Вентмайстер

Компанія Вентмайстер представляє канальні спліт-системи...

Канальний кондиціонер. Серія ERP до -23 C Inverter фреон R32
    


Характеристики:

Канальний кондиціонер Neoclima 

Це прекрасне рішення для обробки й переміщення повітря у кількох кімнатах або в приміщеннях, де дуже важливим є інтер'єр і дизайн. Канальний кондиціонер Neoclima встановлюється в місцях, непомітних на перший погляд: в підсобному приміщеннічи за підвісною стелею. На відміну від звичайних, канальні кондиціонери мають можливість подавання свіжого повітря з вулиці.

Подавання свіжого повітря в приміщення через спеціально підготовлений отвір у корпусі блока. Фланці повітро-забірного та повітро-випускного отворів обладнані для легкого під’єднання. У стандартному виконанні повітрозабірний отвір розташований ззаду; додатково можна організувати забір повітря знизу.

Автоматичний перезапуск

У разі непередбаченого вимкнення кондиціонера через збій живлення після відновлення подавання електроенергії він автоматично повертається до попередніх налаштувань.

Функція самодіагностики

Мікропроцесор кондиціонера відслідковує нештатний режим роботи чи несправність вузлів, тому автоматично вимкне й захистить систему. В цей час на дисплеї внутрішнього блока відобразиться код помилки або аварії.

Режим комфортного сну

Під час увімкненого режиму комфортного сну кондиціонер автоматично збільшує (у режимі охолодження) або зменшує (у режимі обігрівання) температуру на 1°С протягом перших двох годин, потім підтримує її стабільною протягом наступних 5 годин, після чого вимикається. Ця функція забезпечує енергозбереження та підтримує комфортні умови вночі.

Існують моделі, які можна експлуатувати на обігрів при зовнішній температурі від -23 до +24°С.


            Якщо у Вас виникла ідея впровадити у себе таку систему кондиціонування звертайтеся до нашого технічного спеціаліста  за  телефоном:   050 168 20 19Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Канальні Спліт-Системи кондиціонування від компанії Вентмайстер

  • : 1692
  • Виробник: Neoclima
  • Модель: Канальні Спліт-Системи кондиціонування від компанії Вентмайстер
  • Наявність: На складі
  • 1 грн.