Підлого-стельові Спліт-Системи кондиціонування від компанії Вентмайстер

Компанія Вентмайстер представляє Підлого-стельові Спліт-Системи кондиціонування...

Підлого-стельові кондиціонери. Серія  ERP до -23 C Inverter фреон R32


Характеристики:

Підлого-стельові спліт-системи використовуються у разі, коли потужності у звичайної спліт-системи недостатньо й немає можливості встановлення кондиціонера касетного типу (відсутня підвісна стеля), або ж якщо приміщення має сильно витягнуту форму.

Внутрішній блок такого кондиціонера спрямовує потужний струмінь охолодженого повітря вздовж стіни чи стелі й таким чином забезпечує рівномірний розподіл температури в приміщенні. Його оригінальний зовнішній вигляд спеціально призначений для кріплення на стелі чи стіні.

Зручність монтажу

Блок підлогово-стельового типу допускає встановлення в кутку приміщення, навіть якщо простір над підвісною стелею дуже вузький. Зручний у тих випадках,коли через конструктивні особливості (наприклад, єдине джерело освітлення) встановлення кондиціонера у центрі стелі неможливе.

Блок оснащений функцією автоматичного гойдання горизонтальних і вертикальних повітряних жалюзів, що забезпечує рівномірніший та комфортніший повітряний потік.

   
Існують моделі, які можна експлуатувати на обігрів при зовнішній температурі від -23 до +24°С.


            Якщо у Вас виникла ідея впровадити у себе таку систему кондиціонування звертайтеся до нашого технічного спеціаліста  за  телефоном:   050 168 20 19Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Підлого-стельові Спліт-Системи кондиціонування від компанії Вентмайстер

  • : 1543
  • Виробник: Neoclima
  • Модель: Підлого-стельові Кондиціонери Від Компанії Вентмайстер
  • Наявність: На складі
  • 1 грн.