Контакти


Телефонуйте:

(050) 168 20 19

e-mail: ventmajster@ukr.netВи зможете отримати професійну консультацію у сфері кліматичної техніки.


Ми пропонуємо своїм клієнтам повний комплекс послуг зі створення комфортних кліматичних умов для Вашого дому чи бізнесу, незалежно від типу та розміру приміщень.


Будь ласка, чекаємо на Ваш дзвінок!


_________________

      У більшості випадків, для професійного підбору обладнання,  визначення його оптимального розміщення та розрахунку вартості монтажних робіт та матеріалів, необхідно викликати нашого технічного спеціаліста безпосередньо до Вас на місце (на об'єкт).                

    У зв'язку з сезонним характером нашої діяльності, оптимізацією адміністративних витрат та початком епохи діджиталізації(коли майже всю необхідну інформацію можна отримати он-лайн, тримаючи підключений до інтернету смартфон у руках), у нас немає необхідності постійно знаходитись на місці в офісі.

    Тому, для збереження Вашого дорогоцінного часу і для уникнення ситуації не застати нас на місці, зателефонуйте нам, будь ласка, заздалегідь за номером телефону:    +38(050)1682019 

щоб домовитися про зустріч із нашим спеціалістом безпосередньо у Вас на об'єкті для проведення БЕЗКОШТОВНОЇ консультації з оптимального підбору обладнання та оптимального його розміщення або

-  щоб назначити точний час зустрічі у нас в офісі.

Чекаємо!