Вентмайстер

Досвід роботи спеціалістів нашого підприємства починається у 2003 році. Тоді ми розпочали свою трудову діяльність у галузі монтажу систем вентиляції, кондиціонування та будівництва саун.

У 2005 році, при бурхливому розвитку економіки та інтенсивному рості будівництва в Україні, ми заснували своє власне підприємство,   яке назвали «Терма».

«Терми» - це античні лазні, спочатку у Древній Греції (Елладі), а потім у Стародавньому Римі, якими користувалося усе населення міста. Терми будувались не лише для процесу миття, але і виступали центрами соціалізації та спілкування.

При створенні фірми «Терма», були плани, що основним видом нашої діяльності стане будівництво саун та лазень. "Але не так сталося як гадалося". Будівельний ринок скоригував наші наміри… І монтаж вентиляційних систем очолив список, впроваджених нами у життя проектів. А на другому місті стали системи кондиціонування.  І врешті, стало важко пояснювати клієнтам як пов’язана назва нашої організації з нашою діяльністю.

Тому у 2010 році виникло рішення, підкріплене значним досвідом,  перейменуватися на «Вентмайстер».   

Розпочинаючи свою комерційну діяльність у 2005 році з першим орендованим офісом площею 4 кв.м., 20кв.м. - у 2007році; 30кв.м. - у 2010 році, інтенсивно розвиваючись, у січні 2018 року ми, нарешті, переїхали у своє власне (не орендоване) приміщення, розташоване в Ужгородському районі, с.Минай, вул.Волошина6а/2.

        У більшості випадків, для професійного підбору обладнання,  визначення його оптимального розміщення та розрахунку вартості монтажних робіт та матеріалів, необхідно викликати нашого технічного спеціаліста безпосередньо до Вас на місце (на об'єкт).                

    У зв'язку з сезонним характером нашої діяльності, оптимізацією адміністративних витрат та початком епохи діджиталізації(коли майже всю необхідну інформацію можна отримати он-лайн, тримаючи підключений до інтернету смартфон у руках), у нас немає необхідності постійно знаходитись на місці в офісі.

    Тому, для збереження Вашого дорогоцінного часу і для уникнення ситуації не застати нас на місці, зателефонуйте нам, будь ласка, заздалегідь за номером телефону:    +38 (050) 168 20 19 

щоб домовитися про зустріч із нашим спеціалістом безпосередньо у Вас на об'єкті для проведення БЕЗКОШТОВНОЇ консультації з оптимального підбору обладнання та оптимального його розміщення або

-  щоб назначити точний час зустрічі у нас в офісі.

Чекаємо!